Інновації в спорті

Key Sport Studio

  • Статус: завершено
  • Дата проведення: 14 березня 2019 року
  • Місце проведення: Дім Майстер Клас, вул. Богдана Хмельницького 57, Київ
  • Ціна квитка: 500 UAH

Захід було присвячено новим трендам у світовому спорті, інноваціям, що дозволяють бути кращим за інших, технологіям, що створюють чемпіонів.

Представник компанії InStat Владислав Фомінов відкрив для слухачів семінару Key Sport Studio завісу у світ цифрових технологій, які використовуються для аналізу дій футболістів на поле. Влад поділився методикою підрахунку expected goals і пояснив, чому ці показники не завжди відповідають тому, що відбувається в грі. Також Владислав розкрив секрет підрахунку InStat Index і розповів, чому навіть сама ідеальна програма не зможе замінити тренера, але при правильному використанні стане ключовим асистентом для коуча. Гості нашого семінару на власні очі могли спостерігати за роботою програми і всією лінійкою продукції компанії, на кілька годин відчувши себе Арсеном Венгером.

Генеральний директор LEGEA Ukraine Віталій Кокота і директор з маркетингу компанії Юлія Романська підготували для слухачів семінару від Key Sport Studio захоплюючу розповідь, в якій, зокрема, вони розповідали про перші спроби створення футбольної екіпіровки ще в XIX столітті, про розвиток технологій вже в столітті XX і етапах становлення гігантів ринку спортивного одягу, про те які матеріали використовуються при виготовленні футболок для профі і скільки грошей вкладають монстри індустрії в R & D. А ще наші партнери розіграли серед присутніх сертифікати на 1000 грн на покупку продукції італійського бренду.

Український чемпіон НБА Слава Медведенко поділився з аудиторією Key Sport Studio багатьом цікавим ще з часів виступів у складі Лос-Анджелес Лейкерс, а також новими трендами, які домінують в найсильнішій баскетбольній лізі світу. Так Слава пояснив, чому 82 гри регулярки і ще зо два десятки ігор плей-офф – нормально при адекватному підході з боку спортсмена, повідав яким чином Філ Джексон впроваджував тренування “тай чи” в тренувальний процес Лейкерс, а ще розповів, чому в сучасній НБА Чикаго Буллс програли б Голден Стейт, які кімнати релаксу роблять для команди Люка Уолтона, чому будують тренувальні бази до загальних зонами для керівництва і гравців, які кросівки потрібно вибрати для поліпшення результатів і ще багато чого корисного і захоплюючого. Як нам здається, виступ Слави було просто вогненним, і залишається сподівається, що любов до спорту і західне мислення нашого прославленого спортсмена, а також його бажання щось змінювати в українській системі, буде гідно оцінений на Батьківщині, і замість роздутих конфліктів керівники вітчизняного баскетболу знайдуть гідне застосування таланту, досвіду й умінням нашого спікера.

Виступ Зінаїди Бондаренко, засновниці проекту BodyWay, в минулому майстра спорту з художньої гімнастики, стало прекрасним завершенням нашого четвергового семінару. Зіна розповіла аудиторії про роль фасції в людському тілі, про те, чому все травми мають коріння з психіки людини, яке значення для організму міцного і здорового кора, які методики у своїй підготовці використовує Олександр Усик, якого Зіна нині готує для переходу в супертяжі. І головне, Зінаїда підкреслила, що не буває безвихідних ситуацій і кожна людина, перенісши навіть важку травму, може при правильному підході з часом жити повноцінним життям. Наш спікер консультує як професійних спортсменів, так працює і зі звичайними людьми, які потребують реабілітації і відновлення.

Спікери:

  • Владислав Фомінов (InStat Football) – “Розвиток і тенденції статистичного і відео- аналізу в професійному футболі”
  • Віталій Кокота (LEGEA Ukraine) – “Сучасні тенденції та інновації на ринку спортивної екіпіровки”
  • Станіслав Медведенко (зірка українського баскетболу) – “Роль технологій в досягненні результатів очима професійного спортсмена”
  • Зінаїда Бондаренко (BODYWAY Health Academy) – “Інноваційні підходи до відновлення і реабілітації спортсменів”