#CREATEYOURFAN

Key Sport Studio

  • Статус: наступний захід
  • Дата проведення: 27 липня 2019 року
  • Місце проведення: Одеса, стадіон “Чорноморец”
  • Ціна квитка: 500UAH

Вчитися спорту ще ніколи не було так просто – напередодні матчу за Суперкубок України в Одесі Українська Премʼєр-Ліга та Key Sport Studio запрошують взяти учать в унікальному міжнародному семінарі зі спортивного маркетингу.

В суботу, 27 липня, у Одесі відбудеться освітній захід зі спортивного менеджементу на тему “Сreate Your Fan”, тобто “Створи свого вболівальника”. Серед запрошених гостей – представники усіх клубів Української Премʼєр-Ліги, колишні та діючі спортсмени, селебріті, міжнародні та інші VIP-гості.

Ключовим фактором успіху та популярності будь-якого спортивного клубу є його вболівальник, тому захід буде присвячено питанням аналізу та модернізації підходів і концепцій роботи з існуючими та потенційними вболівальниками, а також впливу digital- і IT-технологій на спорт.

“Українські клуби готові зробити якісний крок вперед та впроваджувати європейські та світові тренди при роботі із вболівальниками, адже вболівальник це – їх головний актив. Впевнений, що за допомогою семінару FEX Odesa 2019, на який ми запросили європейських спеціалістів у галузі, наші клуби зможуть удосконалити свої вміння роботи із вболівальниками та втілити у життя нові ідеї, що стануть стимулом для подальшого розвитку футболу в Україні”, – сказав президент Української Премʼєр-Ліги Томас Грімм.

“Нашій компанії приємно бути одним з піонерів розвитку освіти у галузі спортивного менеджменту в Україні, адже ми чітко розуміємо, що саме кадрове питання є надважливим у організації спортивних клубів. Key Sport Studio і надалі планує підтримувати подібного роду заходи та запрошувати своїх міжнародних партнерів до України для обміну досвідом абсолютно для всіх бажаючих”, – підкреслив CEO компанії Key Sport Studio Сергій Коваль.